Budynek położony w samym centrum miasta pomiędzy pl. Wolności i pl. Franciszkańskim, w pobliżu Rynku i ul. Świdnickiej. W najbliższym sąsiedztwie jest Narodowe Forum Muzyki, Opera, Sąd, Prokuratura, oraz Hotel Monopol i Hotel Marriott oraz wiele ważnych instytucji administracyjnych, obiektów handlowych i finansowych.

Bliskość głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia ułatwia dojazd, a podziemny parking przy budynku na 760 aut zapewnia komfort najemcom i ich klientom.

Max Born Forum

Rynek

Narodowe Forum Muzyki

Opera Wrocławska

AC Hotel by Marriott Wroclaw

Hotel Monopol

Sąd Okręgowy

Dlaczego Wrocław?

Wrocław to dynamicznie rozwijająca metropolia biznesowa i ośrodek akademicki. Jako najlepiej oceniane miejsce do życia w Polsce, słynie ze sprzyjającej atmosfery dla przedsiębiorców i wyjątkowego klimatu socjalnego.

Zaletą miasta jest m.in. dobra infrastruktura i sprawna komunikacja miejska, znakomite położenie geograficzne i połączenia autostradowe, lotnisko międzynarodowe i szeroka baza hotelowa. Wiele firm międzynarodowych posiada tu swoje centra outsourcingowe.

Wrocław jest miastem słynącym z wyjątkowego klimatu artystycznego i szerokiej oferty kulturalnej. Bogata historia, wyjątkowa architektura i unikalna atmosfera czynią Wrocław miejscem atrakcyjnym dla turystów oraz mieszkańców – od lat plasuje się w czołówce najlepiej ocenianych miast w Europie. Potwierdzeniem było zdobycie w 2016 tytułu Europejskiej Stolicy Kultury, oraz European best destinations 2018.