• Prestiżowa lokalizacja w odrestaurowanej secesyjnej kamienicy
  • Wysokie, przestronne i dobrze doświetlone powierzchnie
  • Budynek spełniający wymogi klasy A
  • Podziemny parking na 760 miejsc tuż przy budynku
  • Pomieszczenia typu open space – dowolny układ i aranżacja wg potrzeb

Dopasowanie do potrzeb

Budynek został odrestaurowany w taki sposób, aby zachowując zabytkową elewację zapewnić najwyższe i najnowocześniejsze standardy obiektów komercyjnych i maksymalnie dostosować się do potrzeb przyszłego najemcy.
Obecnie przestrzeń na kondygnacji jest otwarta, dzięki czemu można w dowolny sposób zaaranżować biuro, np. jako nowoczesny open space lub wydzielone bardziej kameralne strefy.
Max Born Forum to miejsce najbardziej prestiżowe we Wrocławiu, skupiające uwagę mieszkańców i turystów. Kamienicę odrestaurowano z największym pietyzmem i dbałością o detale.

Przed
Po

BIURA: DOSTĘPNE 4 KONDYGNACJE O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 1020 m2

RESTAURACJE: 4 LOKALE O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 700 m2

Część biurowa obejmuje 4 kondygnacje.

Historyczna, pieczołowicie odrestaurowana kamienica mieści się przy Placu Wolności 4, między Operą i Narodowym Forum Muzyki, w najbliższym sąsiedztwie wielu ważnych instytucji administracyjnych, Rynku Starego Miasta, Sądu i Prokuratury.

Idealna lokalizacja pod ekskluzywne restauracje oraz eleganckie biura.

Max Born Forum stanowi oazę spokoju w samy centrum miasta. Sprzyja temu wyjątkowe położenie, z dala od zgiełku ulicznego, własne ogródki – zielone patio oraz rozległe tereny spacerowe przy fosie miejskiej.

Budynek jest położony bezpośrednio obok podziemnego parkingu Narodowego Forum Muzyki.